Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667
JOHANACAR.PL- Kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu JOHANACAR.PL- Kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu JOHANACAR.PL- Kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu
Pranie tapicerki to nieodzowny element dbania o powierzchnie, które służą nam na co dzień.
Nawet w miejscach, w których nie widać dokładnie nagromadzonego brudu, zbiera się on z biegiem czasu i wskazane jest odświeżenie każdej powierzchni za pomocą specjalnego sprzętu.
Nasi specjaliści działający znają się na różnorodnych zabrudzeniach, zarówno tych łatwych do wywabienia, jak i tych intensywnych.
Oferujemy wachlarz odpowiednich metod czyszczenia powierzchni materiałowych. Stosowana przez nas metoda ekstrakcji to jedna z najlepszych i jednocześnie coraz bardziej popularna metoda usuwania zabrudzeń.
Czyszczenie tapicerki realizowane przez nas w Kaliszu i okolicach obejmuje również efektywne odplamianie, usuwanie gum do żucia, plasteliny, zaschniętych resztek jedzenia, czy wosku.
Meble, tak jak inne powierzchnie, potrzebują odświeżenia, bo służą nam latami.

Usuwamy z mebli tapicerownych plamy:
  • po jedzeniu – w tym plamy z ketchupu i sosów
  • po napojach – w tym po kawie, herbacie i winie
  • po zwierzętach – w tym plamy z moczu
  • farba, atrament i podobne substancje

Pranie / czyszczenie dywanów

Dywany tworzą przytulny klimat w domu, wprowadzając koloryt do wnętrz, a także zapewniając ciepło i przyjemny kontakt z podłogą, gdy po niej stąpamy.
Są ciekawą alternatywą dla drewnianych czy ceramicznych posadzek i sprawdzają się nie tylko w przestrzeniach prywatnych, gdyż równie często stosowane są np. w hotelach.
Oczywiście staranne i systematyczne odkurzanie dywanów znacząco wpływa na czystość i trwałość wspomnianych powierzchni, aczkolwiek nawet bardzo precyzyjne odkurzanie nie wyeliminuje trwałych zabrudzeń oraz tysięcy drobnoustrojów (np. roztoczy), które zadomowiły się między włóknami dywanów i wykładzin.
Właśnie dlatego chcemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej pomocy w zakresie prania dywanów które realizujemy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu do prania ekstrakcyjnego marki Kärcher. Zawsze dokładnie diagnozujemy rodzaj zabrudzeń na powierzchni dywanów aby optymalnie dobrać środki piorące, które co warte podkreślenia są w pełni przyjazne dla ludzi oraz zwierząt. Dzięki wspomnianemu profesjonalnemu zapleczu, a także doświadczeniu i wiedzy możemy zagwarantować skuteczność oraz sprawną realizację prania.