Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667
JOHANACAR.PL- Kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu
 1. Odkurzanie

  Znaczna część zanieczyszczeń, znajdujących się na tapicerce jest nierozpuszczalna w wodzie, dlatego etap odkurzania jest bardzo ważny.Usuwamy kurz piasek i inne zabrudzeniaOdkurzane jest całe auto ze wszelkimi szczelinami. Wykorzystujemy zróżnicowane ssawki w zależności od odkurzanej powierzchni. Zaległą sierść na tapicerce usuwamy specjalną szczotką.
 2. Pranie podsufitki

  Podsufitka jest narażona na przemoczenie przy praniu ekstrakcyjnym ze względu na swoją konstrukcję i sposób montażu, dlatego czyszczenie tego elementu wykonujemy metodą bonetowania. Powierzchnia jest najpierw opryskana odpowiednim środkiem, następnie delikatnie szczotkujemy powierzchnię szczotką z miękkim włosiem, a na końcu ściągamy brud mikrofibrą z użyciem niewielkiej ilości siły.
 3. Pranie ekstrakcyjne foteli, podłogi, bagażnika

  Proces zaczynamy od naniesienia środka (prespray), który ma na celu oderanie brudu od materiału. Następnie szczotkujemy opryskaną powierzchnię używając szczotkę ze średnio twardym włosiem, aby poprawić działanie chemii. Prespray usuwamy środkiem płuczącym ,aplikowanym do odkurzacza piorącego. Proces powtarzany jest w zależności od stopnia zabrudzenia materiału.Pranie (boczków) wykonujemy tą samą metodą, czyli ekstrakcyjną, stosując mniejszą ilość wody lub metodą bonetowania, aby nie dopuścić do odklejenia materiału. Przed praniem zabezpieczamy od kontaktu z wodą cały kokpit z kierownicą, włączniki szyb i inne powierzchnie na których znajdują się wszelkie przyciski.
 4. Czyszczenie i konserwacja plastików

  Czyszczenie plastików polega na opryskaniu powierzchni specjalnym środkiem i szorowaniu szczotką z delikatnym włosiem, aby poprawić działanie chemii. Tylko taką metodą możemy dogłębnie usunąć brud z plastików i przywrócić naturalny kolor. W celu konserwacji plastikównanosimy dressing, który chroni przed osadzaniem się brudu i zapobiega degradacji tworzyw sztucznych, co zapewnia zdecydowanie lepszy efekt wizualny plastików.