Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667
JOHANACAR.PL- RENOWACJA LAKIERU JOHANACAR.PL- POLEROWANIE LAKIERU
Usługa kierowana jest do osób, których samochód:
  • stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,
  • lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie,
  • lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,
  • chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,
  • chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.
Wyróżniamy 3 podstawowe typy polerowania, które można dopasować do swoich potrzeb oraz stanu pojazdu.

POLEROWANIE JEDNOETAPOWE

Auto uzykuje blask i głębie lakieru, usuwa się około 40-60% rys. Usługę tą kierujemy do osób, które chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta. Nie zależy im na usunięciu zdecydowanej ilości rys lub noszą się z zamiarem sprzedania auta i chcą prostym zabiegiem podniesć wartość auta.

POLEROWANIE DWUETAPOWE

To polerowanie pozwalala na odzyskanie głębi lakieru oraz usuwa znaczącą ilość rys prostych i kolistych 70-90%. Jest dedykowana Klinetom, którzy cenią fakt doprowadzenia powierzchni lakierniczej do stanu prawie jak nowego. Jest to usługa dedykowana takźe pod aplikację powłok ochronnych w celu utrzymania efektu na dłużej. Ta usługa znacznie podnosi walory estettyczne samochodu.

KOREKTA LAKIERU

Jest to najbardziej zaawansowany proces polerowania. Pozwala dopolerować lakier do granic możliwości lakieru. Usunięcie rys na poziomie 90-95%.Ta usługa jest dedykowana dla osób które w dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcia rys z powłoki lakierniczej, takie zabiegi wykonuje się również przygotowania auta pod różnego rodzaju wystawy. Jest to najdroższa usługa z całej palety możliwości polerowania auta trwającej kilka dni.