Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667

Johana-Car pojawiła się na rynku w 2020 roku. Nie był to łatwy moment dla rodzącej się działalności, ale zapał z jakim podchodzę do pracy i zaangażowanie w każde zlecenie sprawiają, że mimo pandemii, obostrzeń i innych trudności, dalej mogę realizować to, co w sumie jest moim marzeniem.

Prowadzę działalność gospodarczą, a w swojej pracy daję drugie życie Twoim meblom i przywracam blask oddawanym w moje ręce samochodom.

Kocham samochody, a ta miłość przekłada się na to, że każdy traktuję jak drogocenny skarb. Dlatego możesz mi śmiało powierzyć odświeżenie swojej tapicerki i usługi z zakresu autodetailngu - masz pewność, że Twoje auto trafiło w doskonałe ręce.

Cały czas się też uczę i rozwijam moje umiejętności. W efekcie Twoje auto jest potraktowane nie tylko z największą starannością, ale również z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w branży, które gwarantują znacznie bardziej spektakularne efekty.

Natomiast pranie tapicerki meblowej sprawia, że masz w domu meble, które wyglądają jak nowe, a komfort ich użytkowania jest o wiele większy.

Działam na terenie Krotoszyna, Ostrowa Wielkopolskiego, Pogorzeli, Koźmina Wlkp i okolic.