Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667

Chcąc utrzymać pojazd w należytym stanie, konieczne jest okresowe pranie tapicerki samochodowej. Wykonywane jest zwykle w sytuacji wystąpienia plam, które samodzielnie trudno jest usunąć. Najczęściej są to zabrudzenia oleiste, które absorbują kurz, po czym ulegają utlenieniu, pozostawiając trwały ślad. Dzięki zastosowaniu najlepszego sprzętu, jakim jest odkurzacz ekstrakcyjny, możemy usunąć nawet tego rodzaju plamy.

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy z użyciem preparatów renomowanych producentów, które gwarantują skuteczność i dostosowane są do struktury i rodzaju materiału, z jakiego wykonane są fotele, czy podsufitka. Pranie tapicerki samochodowej zawsze dzielimy na kilka etapów, co pozwala na efektywne przeprowadzenie zabiegu. Stosujemy metody maszynowe i ręczne, które uzupełniając się, pozwalają na skuteczne czyszczenie nawet najbardziej.

Profesjonalne sprzątanie wnętrza auta z dojazdem do klienta wykonujemy w mieście Kalisz oraz w obrębie około 30km od Kalisza. Z usług prania tapicerki samochodowej, które oferujemy z powodzeniem korzystają klienci między innymi , Ostrowa Wielkopolskiego, Nowych Skalmierzyc, Opatówka, Cekowa

Kompleksowo zadbamy o wnętrze Twojego auta

Badania dowodzą, że statystycznie coraz więcej przebywamy w samochodach. Dotyczy to zwłaszcza kierowców miasta Kalisz. Czysty samochód sprawia, że podróż nim staje się zdecydowanie bardziej przyjemna, a nawet bezpieczniejsza – zapach wewnątrz samochodu ma wpływ na koncentrację i nastrój kierowcy. Warto zatem regularnie dbać o czystość wnętrza samochodu i prać tapicerkę samochodową,

Czyszczenie tapicerki Kalisz

Czyszczenie tapicerki skórzanej + jej impregnacja Kalisz

Czyszczenie tapicerki skórzanej w Kaliszu realizujemy z wykorzystaniem środków chemicznych najlepszych producentów, które przeznaczone są do profesjonalnego większości z nas zależy na tym, aby auto prezentowało się ładnie zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Dlatego, niektórzy decydują się na droższą wersję pojazdu, ze skórzanym wnętrzem. Takie auto niewątpliwie zyskuje bardziej ekskluzywny charakter. Jak jednak wiadomo, skórzana tapicerka w samochodzie, to także pewne obowiązki związane z właściwą jej pielęgnacją oraz czyszczeniem. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Doradzimy najlepsze rozwiązania, dopasowane do rodzaju posiadanej tapicerki

Na czym polega auto detailing wnętrza?

Auto detailing polega Na kilkunastu godzinach żmudnej, wymagającej ekstremalnej dokładności pracy. Jest to kompleksowa, wieloetapowa praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia samochodu mająca sprawić, że będzie on wyglądał jak nowy.

Detailing samochodowy to także konserwacja poszczególnych elementów wnętrza w celu przedłużenia ich żywotności.Praca detailingowa oprócz czyszczenia zawiera w sobie też elementy renowacji powierzchni skórzanych czy plastikowych.

Detailing wnętrza

Auto Detailing wnętrza to nie tylko standardowe pranie i czyszczenie samochodu. Jest to dokładna, kompleksowa i wieloetapowa praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia samochodu. Obejmuje nie tylko czyszczenie auta ale przede wszystkim odpowiednią konserwację jego poszczególnych elementów.

Wnętrze każdego samochodu kryje w sobie prawdziwą mnogość różnego rodzaju tkanin, elementów z tworzyw sztucznych, skórzanych czy chromowanych. Każde wnętrze ma także różne potrzeby – czasem wystarczy wyczyszczenie skóry ale nierzadko potrzebna będzie jej renowacja, podobnie z innymi elementami – często dopiero polerowanie lub odtworzenie struktury plastiku przynosi pożądane efekty. Dlatego właśnie jest to zabieg bardzo czasochłonny jednak spektakularne efekty, które możemy uzyskać po jego wykonaniu są warte każdej poświęconej godziny i uwierzcie także każdej wydanej złotówki.

Polerowanie lakieru – korekta i usuwanie rys z samochodu – Kalisz

Korekta lakieru to jeden z najbardziej wymagających, najżmudniejszych, ale również najbardziej spektakularnych procesów w zakresie autokosmetyki. Polerowanie samochodu umożliwia usunięcie większości zarysowań, zmatowień, a nawet wżerów na powłoce lakierniczej.

Polerowanie przy wykorzystaniu odpowiednich past wydobywa blask oraz głębię koloru karoserii. Warto dodać, że profesjonalnie przeprowadzone usuwanie rys z lakieru to proces bezpieczny, a osiągnięty efekt jest długotrwały. By jednak tak się stało należy oddać pojazd w dobre ręce.

Ile czasu trwa korekta lakieru?

Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu prac, wielkości pojazdu oraz ilości zarysowań na lakierze. Można szacować, że jest to jeden dzień przy jednooetapowym odświeżeniu lakieru ( tzw. ONE STEP), do 3-4 dni pracy nad pełną korektą lakieru. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do i zapytaj o szczegóły.

 Pranie tapicerki samochodowej Kalisz