Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667

Samochód jest środkiem lokomocji bez którego trudno dziś wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. Auta wykorzystywane są tak na polu prywatnym, jak również przez firmy i instytucje. Dlatego też nasze usługi w zakresie prania tapicerki samochodowej chcemy zaadresować także do drugiej z wyżej wymienionych grup Klientów. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę jak istotny jest standard miejsca pracy, a samochód w dzisiejszych czasach należy traktować jako miejsce pracy, nie tylko kierowców zawodowych.

Usługi, które chcemy zaproponować to kompleksowe pranie tapicerki samochodowej. Korzystając z profesjonalnego sprzętu marki Kärcher oraz sprawdzonych metod czyszczenia wyeliminujemy zabrudzenia oraz przywrócimy wnętrzu samochodu świeżość i nienaganny wygląd. Pierzemy wszystkie elementy tekstylne wnętrza.

Zapraszając do skorzystania z naszej pomocy zapewniamy jednocześnie, że zawsze realizujemy pranie tapicerki bardzo dokładnie, z dotrzymaniem wyznaczonego terminu. Dzięki temu samochód jest do pełnej dyspozycji firmy i jej pracowników.

Pranie tapicerki samochodowej Krotoszyn

Czyszczenie tapicerki skórzanej + impregnacja Krotoszyn

Czyszczenie tapicerki skórzanej wykonujemy przy użyciu odpowiednich środków czyszczących oraz konserwujących. Jako profesjonalna firma świadczymy usługi na wysokim poziomie, dlatego przestawimy Wam teraz po kolei, jak będzie wyglądała nasza usługa czyszczenia skóry:

etap 1: odkurzamy tapicerkę skórzaną

etap 2: rozrabiamy środek czyszczący, przelewamy go do pianowniczki.

etap 3: nakładamy preparatu na tapicerkę, a następnie wcieramy go delikatną szczotką kulistymi ruchami.

etap 4: rozpuszczony bród zbieramy przy pomocy ręczniczków mikrofibrowych.

etap 3 i 4 jest powtarzany aż do uzyskania zadowalających efektów.

etap 5: na wyczyszczoną oraz suchą skórę nakładamy odżywkę, która tworzy transparentną powłokę, zapewniającą długotrwałą ochronę skóry oraz zabezpieczającą kolor. Dzięki zaaplikowaniu tego produktu tapicerka stanie się elastyczna, sprężysta oraz nawilżona.

Tą metodą czyścimy tapicerkę skórzaną na meblach (np.narożnikach, kanapach, krzesłach) oraz te, które znajdują się w Państwa samochodach.

Auto detailing Krotoszyn

Auto detailing, czyli zaawansowaną kosmetykę samochodową kierujemy do właścicieli zarówno dla klasycznych jak i nowych aut. Nasze prace pozwalają znacząco podnieść walory estetyczne jak i użytkowe pojazdu. W specjalnie przygotowanym studio zebraliśmy wszystko co istotne żeby oferować usługi na najwyższym poziomie. Znajdziecie u nas wysokiej klasy specjalistów, fachowe doradztwo i dobrą atmosferę. Wykonując zabiegi detailingowe dbamy o każdy szczegół i używamy najlepszej jakości kosmetyków.. Zajmujemy się kompleksowym detailingiem lakieru, wnętrza.

Polerowanie lakieru – korekta i usuwanie rys z samochodu Krotoszyn

Korekta lakieru to jeden z najbardziej wymagających, najżmudniejszych, ale również najbardziej spektakularnych procesów w zakresie autokosmetyki. Polerowanie samochodu umożliwia usunięcie większości zarysowań, zmatowień, a nawet wżerów na powłoce lakierniczej.

Polerowanie przy wykorzystaniu odpowiednich past wydobywa blask oraz głębię koloru karoserii. Warto dodać, że profesjonalnie przeprowadzone usuwanie rys z lakieru to proces bezpieczny, a osiągnięty efekt jest długotrwały. By jednak tak się stało należy oddać pojazd w dobre ręce.

Ile czasu trwa korekta lakieru?

Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu prac, wielkości pojazdu oraz ilości zarysowań na lakierze. Można szacować, że jest to jeden dzień przy jednooetapowym odświeżeniu lakieru ( tzw. ONE STEP), do 3-4 dni pracy nad pełną korektą lakieru. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do i zapytaj o szczegóły.

Pranie tapicerki samochodowej Krotoszyn