Pranie tapicerki samochodowej Ostrów Wielkopolski

Pranie tapicerki samochodowej Ostrów Wielkopolski

Chcąc utrzymać pojazd w należytym stanie, konieczne jest okresowe pranie tapicerki samochodowej. Wykonywane jest zwykle w sytuacji wystąpienia plam, które samodzielnie trudno jest usunąć. Najczęściej są to zabrudzenia oleiste, które absorbują kurz, po czym ulegają utlenieniu, pozostawiając trwały ślad. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, jakim jest odkurzacz ekstrakcyjny, możemy usunąć nawet tego rodzaju plamy.

Czyszczenie tapicerki wykonujemy z użyciem preparatów renomowanych producentów, które gwarantują skuteczność i dostosowane są do struktury i rodzaju materiału, z jakiego wykonane są fotele, czy podsufitka. Mycie tapicerki samochodowej zawsze dzielimy na kilka etapów, co pozwala na efektywne przeprowadzenie zabiegu. Stosujemy metody maszynowe i ręczne, które uzupełniając się, pozwalają na skuteczne czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych miejsc. Widok przed i po:

Czyszczenie tapicerki skórzanej Ostrów Wielkopolski

Skórzana tapicerka w samochodzie to synonim luksusu i elegancji, który prezentuje się znacznie lepiej niż jakakolwiek tkanina. Skóra jest ponadto długowieczna i wytrzymała – ale tylko pod warunkiem zastosowania odpowiedniej pielęgnacji! Niestety nawet najbardziej ostrożne użytkowanie nie pozwala uniknąć brudu czy plam.

Czyszczenie skóry w samochodzie – jak często?

Jeśli decydujesz się na skórzaną tapicerkę i chcesz zachować jej dobry stan na długo, musisz się liczyć z koniecznością regularnego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Najlepiej zarezerwować sobie czas na regularne czyszczenie skóry w samochodzie połączone z jej zabezpieczeniem. Jak często? Dobrze jest to robić co 2-3 miesiące, w zależności od intensywności użytkowania. Dzięki temu skóra na długo zachowa swoje właściwości i piękny wygląd. Oczywiście jeśli na tapicerce pojawią się wyraźne zabrudzenia, należy je usunąć jak najszybciej.

Auto detailing Ostrów Wielkopolski

Na czym polega auto detailing wnętrza?

Auto detailing polega Na kilkunastu godzinach żmudnej, wymagającej ekstremalnej dokładności pracy. Jest to kompleksowa, wieloetapowa praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia samochodu mająca sprawić, że będzie on wyglądał jak nowy.

Detailing samochodowy to także konserwacja poszczególnych elementów wnętrza w celu przedłużenia ich żywotności. Praca detailingowa oprócz czyszczenia zawiera w sobie też elementy renowacji powierzchni skórzanych czy plastikowych.

Polerowanie lakieru Ostrów Wielkopolski

Polerowanie, korekta lakieru – to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Usługa dotyczy zarówno samochodów używanych jak i nowych, w których lakier nosi wyraźne ślady eksploatacji oraz posiada uszkodzenia w postaci rys, smug, mikroodprysków i osadów drogowych. Usuwanie tych defektów jest wieloetapowe, trwa od kilku do kilkunastu godzin. Prace rozpoczynamy od dokładnego czyszczenia lakieru oraz jego pomiaru pod względem jego grubości i struktury. Następnie dobieramy odpowiednie specjalistyczne pasty i pady polerskie, którymi usuwamy uszkodzenia, przy minimalnym ścieraniu samego lakieru. Efektem prac jest idealnie gładki, lśniący i wyraźnie odnowiony lakier. Naszą ofertę można podzielić na polerowanie jednoetapowe (tzw. onestep) – dzięki któremu usuwamy ok 50% rysy, dwuetapowe polerowanie – 70%-80%, oraz wieloetapowe – do 95% rysy, cechujące się też wydobyciem największego blasku i głębi polerowanego lakieru.

Ile czasu trwa korekta lakieru?

Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu prac, wielkości pojazdu oraz ilości zarysowań na lakierze. Można szacować, że jest to jeden dzień przy jednooetapowym odświeżeniu lakieru ( tzw. ONE STEP), do 3-4 dni pracy nad pełną korektą lakieru. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do i zapytaj o szczegóły.