Pranie tapicerki Jarocin

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących porządek, czystość oraz świeżość zadbanego domu. Wiemy jak wszystkie te elementy wpływają na dobre samopoczucie oraz relaks osób w nim przebywających. Dlatego też, stworzyliśmy ofertę specjalnie dla osób, które przez natłok codziennych spraw lub brak wolnego czasu chciałyby przekazać obowiązki sprzątania domu w ręce fachowców.

Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt do prania materiałów sztucznych i naturalnych w tym bawełnianych, wełnianych oraz jedwabnych.

Pranie mebli tapicerowanych z bezpłatnym dojazdem do klienta

Aby zapewnić najwyższą jakość prania i czyszczenia parowego dla osób z Jarocina, stosujemy nowatorskie rozwiązania technologiczne w połączeniu z przyjaznymi dla ludzi oraz środowiska środkami myjącymi ze 100% składników naturalnych. Dzięki naszemu doświadczeniu pranie i czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej przynosi znakomite efekty, które pozytywnie zaskoczyły już wielu klientów. W Jarocinie w przystępnej cenie realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W obszarze naszych usług znajduje się również pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych. Specjalizujemy się w efektywnym i ekologicznym czyszczeniu i praniu narożników, kanap, sof, wersalek, foteli, mebli skórzanych, krzeseł i foteli biurowych. W Johana-car z łatwością zamówicie np. pranie tapicerki meblowej w domu z dojazdem – skutecznie i tanio. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta na terenie Jarocina oraz gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Jeśli szukacie profesjonalnej firmy, która ma w swojej ofercie również czyszczenie i pranie wykładziny w Jarocinie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Czego nie możemy gwarantować?

Chociaż robimy wszystko, żeby przywrócić tapicerce świeżość i czystość, są rzeczy nieosiągalne. Niestety nie możemy dać gwarancji, że pozbędziemy się całkowicie wszystkich plam. Również nie możemy gwarantować, że całkowicie usuniemy nieprzyjemny zapach.

Nie da się z góry powiedzieć, jaką plamę da się je usunąć. Trzeba najpierw podjąć plamę próbę wywabienia. Większość plam schodzi bez śladu. Niestety nie wszystkie zareagują – nawet przy użyciu specjalistycznych odplamiaczy. Wynika to z głębokości ich wniknięcia w strukturę tkaniny. Te na powierzchni tapicerki nie są problemem. Z kolei plamy, które weszły głęboko w strukturę, są prawie niemożliwe do usunięcia bez uszkodzenia tapicerki. Oceniając po wyglądzie łatwo się pomylić. Zarówno uszkodzona, jak i odbarwiona tapicerka może przypominać plamę. Niestety podczas prania takich plam nie można usunąć.

Nieprzyjemny zapach. Tutaj również dużo zależy od jego źródła. Jeśli znajduje się ono na powierzchni tapicerki – żaden problem! Podczas prania bardzo łatwo się go pozbyć. Gorzej, jeśli zapach wydobywa się gdzieś głęboko z gąbki. W takiej sytuacji pranie tapicerki wykonywane przez nas nie jest w stanie go usunąć. Niestety podczas oględzin nie da się z całą pewnością określić, czy dany zapach może zostać usunięty. Z tego powodu na ten aspekt również nie dajemy gwarancji.

Mimo wszystko chcemy podkreślić, że metoda ekstrakcyjna jest niezwykle skuteczna w radzeniu sobie z najróżniejszymi zapachami. Działa znacznie lepiej niż jakakolwiek inna dostępna metoda czyszczenia tapicerki!

Pranie kanap, sof, narożników Jarocin

Naszą specjalnością jest pranie kanap, sof i narożników oraz co wykonujemy ze szczególną starannością. Nasza praca jest dla nas pasją, szczególnie gdy widzimy zadowolenie naszych klientów i spektakularny efekt, jaki daje np. czyszczenie sofy.

 Pranie dywanów i czyszczenie kanapy

Kanapa podobnie jak dywan czy wykładzina często wchłania kurz i różnego rodzaju trudne zabrudzenia. Wiedzą o tym przede wszystkim rodzice, właściciele czworonogów i osoby, które chętnie organizują w swoich domach przyjęcia. Wgnieciona plastelina, wylane wino, kawa czy tłuste jedzenie to tylko kilka spośród plam, których nie sposób pozbyć się samodzielnie. Profesjonalny sprzęt i detergenty niedostępne w zwykłych sklepach w połączeniu z dokładną znajomością właściwości tkanin i doświadczeniem gwarantują jednak odnowieniem nawet najbardziej zniszczonych mebli.

Czyszczenie narożników

Narożniki to specyficzny rodzaj mebli. Wbrew pozorom, nie jest przeznaczony wyłącznie do dużych pomieszczeń, istnieją bowiem także kompaktowe narożniki, które wkomponowane w mały salon pozwalają na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Niezależnie jednak od rozmiaru narożnika, który masz w swoim mieszkaniu lub domu, przyjedziemy go uprać i wyczyścić ze wszelkich plam i zabrudzeń.

Czyszczenie krzeseł i foteli Jarocin

Czyste krzesła są bardzo ważne, gdy planujemy np. małe przyjęcie dla gości w domu. Fotele, tak jak kanapa, są ważne podczas naszego wypoczynku, na nich również może wiele się dziać podczas wieczorów z ulubioną książką i herbatą, dlatego też również muszą być dokładnie wyczyszczone. Fotele i krzesła biurowe, na których spędzamy większość naszego pracowniczego czasu, dlatego też właściciele firm coraz częściej decydują się na nasze usługi w ich biurach, by zadbać o komfort swoich pracowników. Działamy na terenie prawie całego Jarocina i okolic (Koźmin Wielkopolski, Borek Wielkopolski, Jaraczewo).

Czy gwarantujecie usunięcie każdej plamy?

Nie gwarantujemy w 100% usunięcia plam z substancji barwiących jak m.in. kawa, herbata, wino, tusz, tym bardziej jeśli są to plamy stare. Również nie jesteśmy w stanie zapewnić, że w każdym przypadku usuniemy zapach moczu. Usunięcie źródła zapachu może okazać się niemożliwe, nawet z użyciem profesjonalnej chemii, w momencie, gdy mocz przedostanie się w większej ilości do gąbki pod tapicerką