Witamy w Johana Car
Tel.: 665 600 667

Wykonując prace zlecane nam przez naszych klientów sięgamy po niezawodne maszyny piorące oraz sprawdzone środki czyszczące, wyprodukowane przez światowych liderów w zakresie profesjonalnej chemii przemysłowej. Nieustannie korzystamy ze zdobywanego doświadczenia, które pozwala nam dobierać najbardziej efektywne sprzątanie, dostosowane do źródła danego zabrudzenia.

Nasza oferta obejmuje sprawne pranie tapicerki meblowej – kanap, sof, narożników, wersalek oraz foteli, materacy, krzeseł. Wysoka jakość wykonywanej przez nas pracy jest zasługą naszego bogatego doświadczenia w branży, która przekłada się na znajomość skutecznych technik czyszczenia. W czasie pracy błyskawicznie reagujemy na zastane na miejscu plamy, dobierając optymalne metody zgodnie z obecnym stanem branżowej wiedzy. Pranie tapicerki meblowej to nie tylko usuwanie plam – to również usuwanie napotkanego brudu suchego, czyli naszych włosów, sierści domowych pupili, piachu i kurzu czy sprzyjających alergiom roztoczy.

Cennik naszych usług

Usługa Cena
Narożnik pokojowy do 2m długości- w dowolnej konfiguracji - złożony, rozłożny (w funkcji spania), poduszki wliczone w cenę 120 - 150zł
Narożnik pokojowy powyżej 2m długości- w dowolnej konfiguracji - złożony, rozłożny (w funkcji spania), poduszki wliczone w cenę 150 - 200 zł
Narożnik pokojowy powyżej 4m długości- w dowolnej konfiguracji - złożony, rozłożny (w funkcji spania), poduszki wliczone w cenę 200 - 300 zł
Narożnik kuchenny 60 - 120 zł
Tapczan, sofa, kanapa do 2m długści- w dowolnej konfiguracji - złożone, rozłożone, poduszki wliczone w cenę 80 - 130 zł
Tapczan, sofa, kanapa powyżej 2m długości- w dowolnej konfiguracji - złożone, rozłożone, poduszki wliczone w cenę 130 - 200 zł
Zagłówek sypialniany (wezgłowie)- w zależności od wielkości 50 - 70 zł
Krzesła z obiciem tapicerowanym- w zależności od ilości tapicerki na krześle 15 - 25 zł
Zagłówek sypialniany (wezgłowie)- w zależności od wielkości 50 - 70 zł
Fotel wypoczynkowy tzw. Uszak 60 - 70 zł
Duży fotel wypoczynkowy np. rozkładany- w zależności od ilości tapicerki na fotelu, rodzaju oparć itd 50 - 70 zł
Fotel biurowy mały - dziecięcy- w zależności od ilości tapicerki na fotelu, rodzaju oparć itd. 25 zł
Fotel biurowy duży- w zależności od ilości tapicerki na fotelu, rodzaju oparć itd. 25 - 30 zł
Pufy, podnóżki- w zależności od wielkości 25 - 30 zł
Poduszka kanapowa- wliczane już zazwyczaj w cenie prania narożnika, kanap etc. 5 - 10 zł
Pranie wózka dziecięcego 80 - 140 zł
Czyszczenie skór, mebli skórzanych (wycena po podesłaniu zdjęć) Od 200 zł

Profesjonalne pranie tapicerek meblowych Kalisz

Pranie tapicerki meblowej w Kaliszu przeprowadzamy w kilku etapach. Na początku dokładnie odkurzamy całą powierzchnię kanapy czy fotela, a następnie skrupulatnie doglądamy. Kolejnym krokiem profesjonalnego prania tapicerki jest oprysk zacieków specjalnie dobranym preparatem, który nie zniszczy struktury tkaniny. Gdy to uczynimy, możemy przejść do następnej fazy prania tapicerki meblowej, mianowicie nanieść prespray, oddzielający brud od tkaniny, dokładnie wyszczotkować powierzchnię i w końcu zastosować płukanie ekstrakcyjne do uzyskania maksymalnej czystości.

Ile kosztuje pranie tapicerki materiałowej? Wszystko zależy od rodzaju mebla, z którego będziemy pozbywali się zanieczyszczeń. Dokładny cennik prania tapicerki meblowej znajdą Państwo w zakładce na górze strony. Warto zaznaczyć, że dbając o czas wszystkich kontrahentów, wykonujemy profesjonalne pranie tapicerek meblowych w Kaliszu z dojazdem do domów lub firm, dostosowując się do zaproponowanego przez Państwa terminu. Pranie tapicerki meblowej przeprowadzamy zarówno w dni powszednie, jak i weekend, co czyni nas elastycznymi. Zadzwoń w celu omówienie szczegółów współpracy oraz wybrania dogodnego terminu prania tapicerki meblowej w Kaliszu

Dla Twojej wygody – pranie tapicerki z dojazdem do Kalisza i okolic

Pranie tapicerki meblowej wykonujemy w systemie mobilnym. Szanujemy Twoją wygodę. Nie musisz do Naszej Firmy przywozić materaca, krzeseł, czy, co byłoby bardzo kłopotliwe, sofy lub narożnika. Prania tapicerki meblowej wykonywane przez Johana-car, to usługa mobilna, świadczona z dojazdem na terenie Kalisza i okolicy Kalisza. Prócz Kalisza dojeżdżamy między innymi do miejscowości: Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski, Żelazków, Opatówek, Krotoszyn, Pleszew

Pranie kanap narożnych

Narożniki to specyficzny rodzaj mebli. Wbrew pozorom, nie jest przeznaczony wyłącznie do dużych pomieszczeń, istnieją bowiem także kompaktowe narożniki, które wkomponowane w mały salon pozwalają na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Niezależnie jednak od rozmiaru narożnika, który masz w swoim mieszkaniu lub domu, przyjedziemy go uprać i wyczyścić ze wszelkich plam i zabrudzeń.

Pranie kanap narożnych

Pranie kanap i wersalki

Kanapy Są bardzo często wykorzystywane w salonach oraz pokojach gościnnych. Zazwyczaj posiadają możliwość rozłożenia, dzięki czemu mogą służyć do spania – podobnie z resztą jak wersalki, która również łączy funkcję mebla do siedzenia z funkcją spania

Pranie foteli

Fotel to mebel szczególnie umiłowany przez większość domowników. Większość z nas lubi wygodnie rozsiąść się w swoim ulubionym fotelu i odprężyć po ciężkim dniu. Fotele i kanapy to także częsty mebel w firmach. Częsta eksploatacja zwiększa ryzyko rozmaitych zabrudzeń, a także sprawia, że mebel ten staje się siedliskiem bakterii. Warto regularnie dbać o czystość foteli i korzystać z naszej usługi prania i czyszczenia foteli.

Pranie foteli kalisz


ILE TRWA USŁUGA CZYSZCZENIE mebli tapicerowanych?

Pranie tapicerki meblowej wielkości trzyosobowej kanapy lub narożnika wynosi około godziny. Głównym determinantem nie jest jednak wielkość mebla, a stopień zabrudzenia i rodzaj materiału – te dwa czynniki mogą wpłynąć na wydłużenie procesu prania tapicerki.

Pranie krzeseł

Wykonujemy z dojazdem pranie krzeseł w domach oraz w firmach. Jak wiadomo krzesła, zarówno te w domach, jak i w firmach bardzo szybko ulegają zabrudzeniom. Nasza usługa czyszczenia krzeseł doskonale sprawdza się zwłaszcza w przypadku firm z dużą ilością krzeseł biurowych i/lub konferencyjnych. Pranie krzeseł adresujemy również do restauracji, sal weselnych i bankietowych, a także kin, teatrów i sal widowiskowych.

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Liczne szkolenia sprawiają, że pewni własnych umiejętności, dajemy gwarancję na nasze usługi.

Najczęściej zadawane pytania:


Jak często prać meble?

Dla przykładu dajmy kanapę lub narożnik. Badania wykazują, że najwięcej czasu w mieszkaniu spędzamy właśnie na łóżku w salonie, więc automatycznie stopień zabrudzenia tego mebla w porównaniu z innymi jest większy. Przy normalnej eksploatacji wystarczy przeprowadzenie jednego prania w ciągu roku, korzystając z usługi profesjonalnej firmy. W przypadku posiadania dzieci, zwierząt stopień zabrudzenia jest zdecydowanie większy. Wtedy warto zlecić usługę częściej. Natychmiast zadzwoń po usługę prania tapicerki w przypadku zabrudzenia mebla, a w szczególności materaca plamą z moczu lub krwi. Amoniak znajdujący się we krwi i moczu na stałe odbarwia tkaninę, dlatego wskazana jest szybka interwencja.

Czy ręczne czyszczenie mebli jest skuteczne?

Jeżeli nieszczęśliwie zdarzyło Ci się rozlać herbatę, kawę, wino jak najszybciej zadzwoń po profesjonalną firmę. W tym artykule dokładnie opisujemy, co dokładnie zrobić w takiej sytuacji. Niestety ręczne przecieranie z użyciem środków gospodarczych spowoduje efekt odwrotny do oczekiwanego. Nie dość, że nie usuniemy całkowicie brudu, tylko częściowo, to dodatkowo spowodujemy rozmazanie plamy na większą powierzchnię oraz wtarcie substancji w głąb struktury tapicerki. Istnieje również ryzyko powstania odbarwień na tapicerce.

Ile trwa usługa czyszczenia mebli tapicerowanych?

Pranie tapicerki meblowej wielkości trzyosobowej kanapy lub narożnika wynosi około godziny. Głównym determinantem nie jest jednak wielkość mebla, a stopień zabrudzenia i rodzaj materiału – te dwa czynniki mogą wpłynąć na wydłużenie procesu prania tapicerki.

Pranie dywanów Kalisz

Zajmujemy się również praniem dywanów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy ofertę prania dywanów w kaliskiej siedzibie naszej firmy lub w domu klientów – wszystko zależy od Państwa preferencji. Bez względu na wybraną opcję czyszczenia, prania wykładzin dywanowych i dywanów, używamy zawsze profesjonalnej chemii i maszyn myjących, pozwalających na efektywne pozbycie się zarówno widocznych zabrudzeń, jak i tych zagłębionych w runie. Czyścimy dywany wszelkiego typu – gładkie, carving o nierówno przyciętym runie, bezwłosowe sizal oraz shaggy, z bardzo długim włosem.

Pranie / czyszczenie dywanów Kalisz

Dywany tworzą przytulny klimat w domu, wprowadzając koloryt do wnętrz, a także zapewniając ciepło i przyjemny kontakt z podłogą, gdy po niej stąpamy. Są ciekawą alternatywą dla drewnianych czy ceramicznych posadzek i sprawdzają się nie tylko w przestrzeniach prywatnych, gdyż równie często stosowane są np. w hotelach. Materiały, z których są wykonywane, wymagają jednak regularnego oczyszczania. Może być ono szczególnie problematyczne, jeśli pokryte są nimi duże powierzchnie. Najefektywniej jest wówczas skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów, które Johana-car oferuje w przystępnej cenie mieszkańcom Kalisza i okolic.

Pranie wykładzin dywanowych w domach i mieszkaniach

Wykładziny stają się coraz bardziej popularne wśród osób prywatnych i znajdują zastosowanie zwłaszcza w sypialniach i pokojach dziecięcych. Ich rosnąca popularność wynika zwłaszcza z właściwości tłumiących dźwięki oraz szerokiego wyboru kolorystycznego. Wykładzina dywanowa to zatem ciekawy sposób na wyciszenie oraz ocieplenie wnętrza. Zabrudzenia różnego pochodzenia zdecydowanie pogarszają funkcjonalność i niekorzystnie wpływają na  komfort przebywania w pomieszczeniu. W trosce nie tylko o estetykę mieszkania czy domu, ale przede wszystkim o zdrowie domowników, a szczególnie dzieci, zaleca się regularne czyszczenie wykładzin dywanowych raz do roku.

Pranie / czyszczenie dywanów Kalisz